238

Дольче пояснив, чому вони з Габбаною проти одностатевих сімей


Після того, як розпочався скандал з бойкотом Dolce and Gabbana, Доменіко Дольче наполіг у коментарі виданню Guardian, що він не засуджує тих, хто створює сім'ю "нетрадиційним способом".

Дольче пояснив, чому вони з Габбаною проти одностатевих сімей

Видання цитує слова гей-модельєра Доменіко Дольче: "Я висловив свою особисту точку зору, без осуду вибору чи рішення інших людей. Я сицилієць, який виріс у традиційній родині, де були батько, мати і діти. Я прекрасно розумію, що існують і інші типи сімей, і вони є легальними, як і ті, які я коли-небудь знав… Але з мого особистого досвіду, сім'я має різну конфігурацію. Це місце, де я дізнався про цінності любові і сім'ї”.

Стефано Габбана додав: “Це ніколи не було нашим наміром: судити вибір інших людей. Ми віримо в свободу і любов. Ми твердо віримо в демократію і основоположний принцип свободи вираження поглядів, який підтримує її"

Статки гей-модельєрів Дольче і Габбани оціюють у $ 3,2 млрд.

Нагадаємо, що Дольче і Габбана виступили проти гей-всиновлення і через це зазнали критики від багатьох гей-знаменитостей, в тому числі Сера Елтона Джона. 

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти