363

Габбана намагався скористатися послугами сурогатної матері перед гомофобними заявами


Дизайнер і відкритий гей Стефано Габбана одного разу просив подругу виносити дитину для нього, задовго до того, як він виступив із критикою «нетрадиційних» сімей.

Габбана намагався скористатися послугами сурогатної матері перед гомофобними заявами

Нагадаємо, що днями легендарні дизайнери Доменіко Дольче і Стефано Габбана, які є геями і свого часу перебували у стосунках, висловились гомофобно щодо всиновлення гомосексуалами дітей і сказали, що сім’я має бути традиційною.

Сер Елтон Джон назвав ці коментарі дизайнерів “архаїчними” і сказав, що ніколи знову не одягне одяг від Dolce and Gabbana.

Попри це, виявилось, що кілька років назад Стефано Габбана публічно заявляв про наміри завести дитину через сурогатне материнство.

У 2006 році в інтерв’ю Vanity Fair Габбана сказав, що він просив свою подругу виносити йому дитину після штучного запліднення, тому що він не готовий до всиновлення чужої дитини. А у 2005 році Габбана говорив про те, що він не готовий до всиновлення дитини з-за кордону, тому що боїться, що дитина відчуватиме себе експлуатованою.

З публічною критикою Дольче і Габбани виступили такі знаменитості, як вдова Курта Кобейна - рок-зірка Кортні Лав, Вікторія Бекгем, відкритий гей-актор Джон Барровмен, Мартіна Навратілова та багато інших.

Після того, як розпочався скандал з бойкотом Dolce and Gabbana, Доменіко Дольче наполіг у коментарі виданню Guardian, що він не засуджує тих, хто створює сім'ю "нетрадиційним способом".

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти