126

Євангельська церква у Сан-Франциско приймає ЛГБ до своїх лав


Рада старійшин однією з найбільших євангельських церков в Сан-Франциско «Сity Сhurch» оголосила про те, що вони припиняє практику, яка забороняє людям гомосексуальної орієнтації ставати членами їх церкви, якщо ті відмовляються брати обітницю безшлюбності, повідомляє християнський портал InVictory з посиланням на Christian Post.

Євангельська церква у Сан-Франциско приймає ЛГБ до своїх лав

«Наша вимога довічного целібату, під яким ми розуміємо, що до кінця життя людина не може керуватися своєю сексуальною орієнтацією, принесла швидше шкоду, ніж користь», - зазначив у листі «від імені Ради та на користь Євангеліє» старший пастор церкви Фред Харрелл.

Пастор посилається на наукові дослідження, які підтверджують «зростання рівня депресій, самогубств і залежностей» серед людей гомосексуальної орієнтації.

«Ми віримо, що Євангеліє руйнує кордони вигнання і розширює межі прийняття, - продовжує служитель. - Якби Ісус був пастором нашої церкви, що б Він відповів людям, які захотіли б приєднатися? - підкреслив Фред Харрелл. - Якщо врахувати життя Христа, приклад Його любові, Його заклик приймати сторонніх і Його терпіння до тих, хто щиро шукає Його, якою буде відповідь?».

За словами служителя, закінчення подібної практики целібату відповідає «нашому центральному баченню: двері церкви відчинені настільки ж широко, наскільки руки Спасителя, якого вона проповідує».

«Ми більше не будемо обмежувати права людей на основі їх сексуальної орієнтації і вимагати довічної обітниці безшлюбності, як основної умови приєднання до церкви. Від усіх членів, незалежно від їх сексуальної орієнтації, ми продовжуємо очікувати цнотливості до моменту вступу в шлюб», - йдеться в листі. 

Джерело: www.slavicsac.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти