897

Андрій Данилко заступився за Дольче і Габбану


Народний артист України, який став відомим у травесті-образі провідниці Вєрки Сердючки, висловився щодо бойкоту відомої марки Dolce&Gabbana, засновники якої припустились гомофобних висловлювань.

Андрій Данилко заступився за Дольче і Габбану

"А я хочу заступитися за Дольче і Габбану. Так, можливо, вони якось образливо або некоректно сформулювали свою думку. Але оголошувати усім світом бойкот і спалювати речі за те, що хтось має свою думку, відмінну від твоєї, - це занадто. У мене є кепка від D&G, і спалювати я її не збираюся", - розповів український артист російському виданню "Фонтанка".

Минулого року Данилко заявив, що йому не важливо, яка сексуальна орієнтація в людини.

«Справа в тому, що я не розподіляю людей за національністю, орієнтацією, євреї – росіяни, геї –лесбійки. Для мене існує одне визначення – людина. Яка тобі різниця, гей він чи ні?», - зауважив Данилко.

Артист також сказав, що не збирається заводити «дружину і дітей».

Нещодавно в інтерв'ю Національному ЛГБТ-порталу відомий український телеведучий Олексій Дівєєв-Церковний розповів, що свого часу, коли він продюсував кіно про геїв, до проекту намагався долучити Вєрку Сердючку: "Пропонували яскравий епізод і участь в саундтреці картини. А музику написав знаменитий Дезмонд Чайлд, автор пісень для Ріккі Мартіна, Шер, Bon Jovi, Aerosmith... Андрій в інтерв'ю часто каже, що його запрошували в Голлівуд зніматися. Це безпосередньо я запрошував на цей фільм. Місяць попереговорювались і не склалося..."

Одна з найвідоміших пісень Сердючки присвячена бренду Dolce&Gabbana.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти