102

В Україні можна буде переглянути п'ять фільмів міжнародного ЛГБТ-кінофестивалю


Британська Рада спільно з Британським кіноінститутом (BFI) представить частину фестивальної програми для широкої громадськості - п’ять неповторних короткометражних фільмів будуть вперше доступні для онлайн-перегляду з будь-якої точки планети на сторінці BFI.

В Україні можна буде переглянути п'ять фільмів міжнародного ЛГБТ-кінофестивалю

З 19 по 29 березня 2015 столиця Великої Британії збере глядачів на  Міжнародний ЛГБТ-кінофестиваль BFI Flare.

Ініціатива fiveFilms4freedom презентує сучасні короткометражні фільми на ЛГБТ-тематику, створені режисерами-лесбійками, геями та трансгендерами, різних жанрів: від зворушливих історій про перше кохання до документального протесту.

fiveFilms4freedom – перший всесвітній цифровий ЛГБТ-кінофестиваль, який завдяки Британській Раді буде представлений у більше ніж 50 країнах (Китай, Індія, Ізраїль, Косово, Польща, Росія, Туреччина, Україна, країни Південної Америки і Близького Сходу).

Організатори заявляють, що це можливість для аудиторії, незалежно від місця перебування, пізнати специфіку ЛГБТ-фільмів, познайомитися з новими режисерами та підтримати ідею свободи та рівності.

Кінофестиваль BFI Flare, Британський кіноінститут (BFI) та Британська Рада запрошують приєднатися 25 березня до 24-годинної кампанії #fiveFilms4freedom, мета якої закликати глядачів з усього світу переглянути відібрані фільми протягом одного єдиного дня та нагадати, що кожен має право на любов.

Фестиваль BFI Flare представляє найкращі роботи ЛГБТ-тематики з усього світу та проходить 29 рік поспіль, до 2014 року називався London Lesbian and Gay Film Festival. Він відіграє велику роль у знайомстві британської аудиторії з різноманітними ЛГБТ-фільмами зі світу.

Директор фестивалю, кінорежисер Пол Грінграс (Paul Greengrass) ділиться: «Кінофестивалі – це вікно і дзеркало водночас. Вікно, крізь яке ви бачите світ, та дзеркало, в якому ми бачимо себе».

Фільми будуть доступними з 19 по 29 березня на сторінці BFI

An Afternoon (En Eftermiddag)
Director: Søren Green, Denmark, 2015, 9 mins
Writers: Tomas Lagermand Lundme, Søren Green
Cinematographer: Jonas Berlin

Chance
Director / writer: Jake Graf, UK, 2015, 16 mins

Code Academy
Director: Nisha Ganatra, USA, 2014, 16 mins

Morning Is Broken
Director / writer Simon Anderson, UK, 2014, 9 mins
Producers: James Northcote, Elisabeth Hopper
Cinematographer: Craig Dean Devine

True Wheel
Director Nora Mandray, France/USA 2015, 7 mins

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти