141

Стефано Габбана назвав Елтона Джона “фашистом” і “невігласом”


Сер Елтон Джон закликав до бойкоту Dolce and Gabbana, засновники якої виступили проти гей-всиновлення, штучного запліднення і сурогатного материнства.

Стефано Габбана назвав Елтона Джона “фашистом” і “невігласом”

Стефано Габбана у відповідь в інтерв’ю Corriere della Sera сказав, що “не чекав цього” від людини, яку він вважав розумною, тобто від Елтона Джона. 

"Я маю на увазі, ви проповідуєте взаєморозуміння, толерантність і ви нападаєте на інших? Тільки тому, що хтось має іншу думку? Чи є це демократичний чи освічений спосіб мислення? Це невігластво, тому що ви ігноруєте той факт, що інші можуть мати іншу думку, і що вона заслуговує на повагу, як їх думка”.

"Це було б смішно. Коли ви йдете в овочевий магазин, ви переконані, що продавець згоден з вашими поглядами на штучне запліднення? Ви просто хочете знати, чи він має свіжі продукти”.

"Вся ця кампанія пройшла онлайн. Вона була організована групою гей-активістів, які приписують нам слова, які ми ніколи не говорили. Вона стає все більшою і більшою. Ми не бойкотуємо, і ми не будемо бойкотувати кого-небудь”.

"Це як люди, які йдуть на футбольний матч ображати своїх опонентів. Це не має ніякого сенсу. Це безглуздо".

Стефано Габбана повідомив, що написав “Фашист!” в Instagram Елтона Джона.

До бойкоту Дольче і Габбани доєдналися Вікторія Бекгем, Кортні Лав, Мартіна Навратілова, Рікі Мартін і багато інших.

Український артист Андрій Данилко заступився за Дольче і Габбану. 

Кілька років тому Стефано Габбана публічно заявляв про наміри завести дитину через сурогатне материнство.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти