210

ЛГБТ-спільнота вперше відкрито брала участь у параді в день святого Патріка


У параді, який відбувся у вівторок у Нью-Йорку з нагоди Дня святого Патріка, покровителя Ірландії, вперше брали участь представники сексуальних меншин.

ЛГБТ-спільнота вперше відкрито брала участь у параді в день святого Патріка

За рішенням католицьких організацій, спонсорів параду, повна заборона на участь ЛГБТ в найбільшому в країні параді була знята, і місце в колоні надали групі [email protected], геям і лесбійкам, які працюють на телеканалі NBC, який транслює цей захід, що проводиться в Нью-Йорку в двісті п'ятдесят другий раз.

Проте організація ірландців - ЛГБТ Irish Queers, незадоволена тим, що заборону скасовано лише частково, влаштувала акцію протесту вздовж маршруту ходи. Парад другий рік поспіль бойкотував мер Нью-Йорка Білл де Блазіо, до нього приєдналася велика кількість депутатів міськради. Адміністрація міського голови розповсюдила заяву, в якій йшлося, що допуск до параду [email protected] - крок у правильному напрямку, але він, на жаль, не достатній. 

Джерело: www.svoboda.org

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти