256

Днями у Києві можна буде поспілкуватись з відкритими представниками ЛГБТ


У рамках проекту “Жива бібліотека”, який проходить під час фестивалю Docudays UA буде можливість поспілкуватися з геями, лесбійками і трансгендерами, які будуть виступати у ролі “живих книг”.

Днями у Києві можна буде поспілкуватись з відкритими представниками ЛГБТ

Організатори повідомляють, що цього року на спілкування з людьми чекають більше 30 "живих книг", серед них: учасник замісної терапії/колишній споживач наркотиків, людина, що пережила домашнє насильство, монітор зони АТО, волонтерка, що працює з вимушеними переселенцями, трансгендери, біженці/ки, феміністи/ки, мусульмани/ки, лесбійки, іноземні студенти, геї, роми/ки, колишній в'язень, правозахисниці/ки та інші.

"Жива бібліотека" працюватиме щодня 21-26 березня, у вихідні з 12:00 до 19:00, а з понеділка по четвер із 12:00 до 17:00 в Будинку кіно (Київ, вул. Саксаганського, 6, 3-й поверх). Вхід та участь у “Живій бібліотеці” - безкоштовні.

Мета проведення "Живої бібліотеки" - боротьба зі стереотипами та упередженнями, що склалися в суспільстві щодо певних груп людей.

Щоб стати читачем/кою "Живої бібліотеки", потрібно зареєструватися в бібліотекаря/ки, які працюватимуть при вході до "Живої бібліотеки". Детальніша інформація доступна за посиланням.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти