233

Пресвітеріанська церква США визнала одностатеві шлюби


Пресвітеріанська церква США схвалила нове визначення шлюбу, яке включає в себе в тому числі одностатеві союзи, повідомляє USA Today.

Пресвітеріанська церква США визнала одностатеві шлюби

Таким чином, тепер одностатеві пари зможуть укласти офіційний шлюб в одній з 10 тисяч пресвітеріанських парафій на території країни. Нові правила набувають чинності з 21 червня.

З ініціативою про визнання одностатевих шлюбів в минулому році виступило керівництво церкви. Напередодні регіональні відділення церкви взяли участь у голосуванні, яке затвердило нове визначення шлюбу.

Пресвітеріанська церква США є найбільшою пресвітеріанською організацією в країні. Число її офіційних послідовників станом на 2013 рік становило приблизно 1,8 млн чоловік.

Раніше пресвітеріани дозволили геям ставати служителями церкви, а потім дозволили священикам бути присутнім на церемоніях одруження в тих штатах, де одностатеві шлюби офіційно легалізовані. 

Джерело: tvrain.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти