68

Британія повернула програму по боротьбі з впливом Росії


Прем'єр - міністр Великобританії Девід Кемерон відродив програму часів закінчення Холодної війни, яку спочатку запустила Маргарет Тетчер для протидії впливу Москви в країнах Східної Європи.

Британія повернула програму по боротьбі з впливом Росії

Агентство Bloomberg повідомляє, що у фонд допомоги за цією програмою вже надійшли понад 5 мільйонів фунтів тільки для однієї України. Ще 15 мільйонів фунтів «призначені для підтримки демократії в Молдові, Грузії та Сербії».

Програма фонду, пише агентство, побудована за моделлю фонду «Ноу хау», який з кінця 80-х допомагав перебудовувати систему управління в країнах Східного блоку, які потрапляли під вплив Радянського союзу.

Кемерон повинен був звернутися під час закритої зустрічі Євроради в Брюсселі до інших європейських лідерів для того, щоб спільно використовувати фонд для розвитку енергетичного та банківського секторів в країнах, де сильний вплив Росії.

Раніше, Девід Кемерон сказав, що підписання законопроекту, який зробив одностатеві шлюби законним у Великобританії було серед його найбільших досягнень, якими він пишається.

Джерело: Телеканад ДОЖДЬ

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти