313

Російська прокуратура вимагає закрити групу про проблеми підлітків гомосексуальної орієнтації


Генпрокуратура погодилася з вимогою «Молодої гвардії «Єдиної Росії» заблокувати мережеве співтовариство «Діти-404» за гей-пропаганду серед неповнолітніх та ініціювала судовий розгляд. Суд призначено на 6 квітня.

Російська прокуратура вимагає закрити групу про проблеми підлітків гомосексуальної орієнтації

У відповіді Генпрокуратури на адресу «Молодої гвардії «Єдиної Росії» йдеться, що у зв'язку з відкритим доступом до інформації, розміщеної в співтоваристві «Діти-404» соціальної мережі «В контакті», прокуратурою Петербургу керівництву соцмережі направлено подання про усунення порушень законодавства, що забезпечує інформаційну безпеку дітей.

Одночасно в суд подано позов про визнання інформації сайту забороненої на території Росії. Роскомнадзор за рішенням суду буде зобов'язаний включити адресу співтовариства до Єдиного реєстру доменних імен забороненої інформації. Підставою для запиту «Молодої гвардії «Єдиної Росії» в січні стало рішення суду Нижнього Тагілу, який визнав засновницю спільноти Олену Клімову винною в пропаганді "нетрадиційних" сексуальних відносин серед неповнолітніх і засудив її до 50 000 руб. штрафу.

Нагадаємо, що російське і українське Amnesty International вимагало припинити переслідування російської журналістки, звинуваченої у “гей-пропаганді”.

Джерело: www.vedomosti.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти