145

У «Живій бібліотеці» найбільш ходовою «книгою» була одностатева пара


Інтернет-спільнота «Типова Молдова» та молодіжна організація Гельсінської Громадянської Асамблеї в Молдові представили у столичній бібліотеці ім. Хашдеу проект «Жива бібліотека». Мова йде про соціальну гру для дорослих, в якій роль книг виконують люди, охочі, щоб їх «прочитали». Замість читання рядків очима можна просто сісти за стіл і поспілкуватися.

У «Живій бібліотеці» найбільш ходовою «книгою» була одностатева пара

У «Живій бібліотеці» людям запропонували себе, як книгу, десять сміливців. Це 20-річний єврей Максим, 32-річний вегетаріанець Дорін, 21-річна модель Христина, одностатева пара - 41-річна Анжеліка і 34-річна Галина, захисниця тварин Валентина, уповноважена своєю інвалідністю Маріана, феміністка Вікторія, ефіопка Тезеро, жінка-ромка Наталія, повідомляє МВ.md

На захід прийшло приблизно 70 «читачів». Як і очікувалося, найбільш затребуваною «книгою» виявилася лесбійська пара. Деякі учасники у фіналі зізналися, що їм для спілкування не вистачило часу. Хтось із «книг» сказав, що був раніше на подібному заході в якості «читача».

Нагадаємо, що днями у Києві стартує “Жива бібліотека”, яка проходить під час фестивалю Docudays UA. Організатори повідомляють, що цього року на спілкування з людьми чекають більше 30 "живих книг", серед них: учасник замісної терапії/колишній споживач наркотиків, людина, що пережила домашнє насильство, монітор зони АТО, волонтерка, що працює з вимушеними переселенцями, трансгендери, біженці/ки, феміністи/ки, мусульмани/ки, лесбійки, іноземні студенти, геї, гей-пара, роми/ки, колишній в'язень, правозахисниці/ки та інші.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти