707

Різниченко розповів історію вбитого на фронті гея і покритикував ЛГБТ-рух


Український блогер-націоналіст Дмитро Різниченко відрефлексував на статтю Богдана Глоби про становище ЛГБТ-руху після подій Євромайдану.

Різниченко розповів історію вбитого на фронті гея і покритикував ЛГБТ-рух

“ЛГБТ-спільнота (політичні гомосексуалісти) залишились за кадром української революції, бо так і не спромоглися нічого зробити для революції. Якби вони створили окрему сотню і билися на передових барикадах, якби вони потім організували окремий добровольчій батальйон і покрили себе славою в боях, відношення до них було б геть іншим. Якби вони повернулися з фронту і вийшли парадом на Хрещатик, Україна б їх вітала”, - вважає Різниченко, якому не до вподоби рух за права ЛГБТ.

У коментарях до свого посту Різниченко ствердив, що вважає українське суспільство “толерантним”: “Наше суспільство цілком толерантне. Його люта нетолерантність відмічається лише у звітах професійних грантоїдів, робота яких - шукати нетолерантність, і отримувати за це зарплату. Вони і створюють медійний образ нетолерантного суспільства”.

Популярний серед праворадикалів блогер написав, у якому б випадку українське суспільство прийняло ЛГБТ-рух: “Якби ЛГБТ-спільнота проявила характер, українське суспільство прийняло б її, бо в той момент українці гостро потребували будь-якої реальної допомоги і сили”.

Різниченко, який раніше називав себе “лібералом” вважає, що Революція Гідності “знищила не тільки радянський міф, але й ліберальний західний міф”.

Також Дмитро розповів історію вбитого у зоні АТО гея, який воював на боці України.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти