132

ЛГБТ Каліфорнії підтримують кандидатуру Гілларі Клінтон на пост президента


Впливова ЛГБТ-група Каліфорнії "Equality California", друга за величиною в США, підтримала кандидатуру 67-річної Гілларі Клінтон на пост президента країни.

ЛГБТ Каліфорнії підтримують кандидатуру Гілларі Клінтон на пост президента

Гіларі Клінтон вважається найбільш вірогідною висуванкою від демократів на виборах 2016 року, хоча до офіційної президентської гонки ще далеко. Як заявив виконавчий директор ЛГБТ-групи Рік Збур, організація готова мобілізувати 800 тисяч її членів, щоб забезпечити перемогу Гілларі Клінтон.

"Ми в захваті від її кандидатури, тому що її послужний список з питань ЛГБТ краще будь-якого іншого претендента. Будучи держсекретарем США Клінтон визначила своє ставлення до ЛГБТ, коли сказала: "Права ЛГБТ - це права людини, а права людини - це права ЛГБТ". "Ми однозначно вважаємо, що вона не тільки найбільш кваліфікований кандидат, але і кращий кандидат для просування прав геїв, лесбійок, бісексуалів і трансгендерів ", - додали в "Equality California", цитує активістів. 

Нагадаємо, що користувачі додатку для гей-знайомств Grindr назвали Гілларі Клінтон “гетеросексуальною союзницею року”.

Джерело: www.slavicsac.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти