361

Щодо діяльності гомофобних угруповань “Модний вирок” розпочате кримінальне провадження


Управління боротьби з кіберзлочинністю Головного управління МВС України у місті Києві повідомило виконавчого директора ВБО “ТОЧКА ОПОРИ” Богдана Глобу про те, що за фактами викладеними у його зверненні, розпочате кримінальне провадження.

Щодо діяльності гомофобних угруповань “Модний вирок” розпочате кримінальне провадження

Повідомляється, що 14 березня слідчим відділом Голосіївського райуправління за зверненням щодо “незаконних дій угрупування радикально налаштованих осіб під назвою “Модний вирок”” було відкрито кримінальне провадження. Міліція вбачає у діяльності розгалуженої мережі “Модного вироку” ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 296 ККУ, а саме “хуліганство” вчинене групою осіб. Хуліганам, якщо їх ідентифікують, загрожує обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

У лютому виконавчий директор ВБО "ТОЧКА ОПОРИ" Богдан Глоба звернувся до міністра внутрішніх справ Авакова та Омбудсмана Лутковської з проханням розслідувати діяльність "Модного вироку", який, між іншим, займається “виправленням геїв”.

Нагадаємо, що офіс Уповноваженої ВРУ з прав людини раніше повідомив, що контролює те, як міліція і СБУ перешкоджають діяльності праворадикальних угруповань.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти