128

Австралійські депутати отримали мільйонів листів з проханням про рівність шлюбів


Депутати в Австралії отримали більше мільйона листів з закликом до вільного голосування, яке відбудеться щодо одностатевих шлюбів.

Австралійські депутати отримали мільйонів листів з проханням про рівність шлюбів

Ліберально-демократичний сенатор Девід Лейонйелм оголосив на початку тижня, що він планує висунути на голосування закон про свободу шлюбу, який є останнім серед законопроектів, які спробують зробити легальними одностатеві шлюби.

Тим не менше, існують побоювання, що правляча Ліберальна партія на чолі з прем'єр-міністром Тоні Ебботом згуртується і виступить проти даного закону, незважаючи на його переважну суспільну підтримки.

7634 австралійців відправили листи на всіх 134 ліберальних і національних членів, за допомогою функції лобіювання на веб-сайті Australian Marriage Equality. Це означає, що в загальній кількості було відправлено понад мільйон повідомлень.

Директор AME Родні Крум сказав: "Велика кількість австралійців, які надіслали листа на ім’я федеральних членів уряду відображає сильну підтримку більшості щодо вільного голосування за рівність шлюбу".

Джерела: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти