196

Зої Салдана назвала бойкот Dolce and Gabbana тупістю


Актриса Зої Салдана сказала, що це буде тупістю, якщо вона буде реагувати на коментарі Дольче і Габбани про нетрадиційні сім’ї.

Зої Салдана назвала бойкот Dolce and Gabbana тупістю

Знамениті фешн-дизайнери Доменіко Дольче і Стефано Габбана, які є відкритими геями, допустились минулого тижня некоректних висловів щодо гей-всиновлення, сурогатного материнства і штучного запліднення. Після цього Сер Елтон Джон закликав до бойкоту Dolce and Gabbana.

Коли Зої Салдану, зірку “Вартових галактики”, запитали про бойкот знаменитої марки під час нагородження GLAAD awards, вона сказала: “Ні! Ні за яких обставин, це було б тупістю якби це торкалося мого фешн-вибору”.

“Люди є заручниками їх особистої думки, проте, я не хочу робити публічним щось, що є особистою думкою”.

“Я, звичайно, не перестану носити Dolce and Gabbana і я, звичайно, не буде спростовувати, коли вони всиновлюють синтетичних дітей, про те, що вони хотіли сказати це. Я думаю, все втрачено в перекладі…”

“Мій чоловік є родом з Італії і якщо я судитиму його на основі слів, які він неправильно використав у нашій англійській мові, він не буде тут сьогодні”.

“Очевидно це викликало деяке подразнення, але якщо ви продовжуєте стежити за новинами, то ви бачите, що вони начебто обійняли його, так чому ми робимо великий переполох з цього приводу?”

Гей-модельєри після висловлення принизливих коментарів про "нетрадиційні сім'ї" заявили, що вони "люблять гей-пари", а Дольче сказав, що любить музику Елтона Джона. 

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти