196

Папа Римський відвідав в'язницю, де поспілкувався з ув'язненими, в тому числі геями і трансгендерами


Папа Римський Франциск відвідав в'язницю Giuseppe Salvia в Неаполі, де зустрівся з ув'язненими, а з деякими з них розділив трапезу. За даними Daily Mail, як мінімум 10 ув'язнених були ВІЛ-позитивними, геями або трансгендерами.

Папа Римський відвідав в'язницю, де поспілкувався з ув'язненими, в тому числі геями і трансгендерами

В'язниця, розташована в східній частині міста, була побудована ще в 1914 році і є однією з найбільших в Італії, повідомляє Радіо Ватикан. У ній відбувають покарання близько 1900 ув'язнених.

Пастирське піклування у в'язниці забезпечують 3 капелана, 3 черниці, 35 волонтерів. Імена 90 ув'язнених, які отримали можливість побачитися з главою Католицької церкви, були розіграні серед всіх ув'язнених за допомогою жереба.

Франциск зазначив, що отримує безліч зворушливих листів від ув'язнених з усього світу. В ході спілкування з ув'язненими Папа відповів на їхні запитання.

Один з них запитав Папу від імені всіх співкамерників: "Чи зможемо ми, люди з клеймом на все життя, відкинуті суспільством, виключені з багатьох програм реінтеграції, знайти себе, стати своїми поза цими стінами?".

Папа Римський відповів, що таврування колишніх ув'язнених є "великою несправедливістю". У цьому контексті він згадав, що "першим святим у церкві" був засуджений до смерті розбійник, якому Христос сказав: "Сьогодні ж будеш зі мною в раю". 

Джерело: www.aids.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти