129

Чак Паланік продав права на екранізацію «Колискової» незалежним авторам


Екранізація роману американського письменника з українським корінням, відкритого гея Чака Паланіка «Колискова» задумувалася ще в 2008 році, але ніяк не могла пробитися до глядача. Режисер Енді Мінго поставить фільм за книгою, яка є дуже особистою для автора «Бійцівського клубу».

Чак Паланік продав права на екранізацію «Колискової» незалежним авторам

За сюжетом «Колискової», журналіст Карл Стрітор досліджує синдром раптової смерті немовлят. Щороку сім тисяч діточок грудного віку вмирають без жодної видимої причини, просто засинають і більше не прокидаються.

Виявляється, що діти помирають під якусь «колискову пісню», яку співали в Африці, щоб забезпечити легку смерть старим і хворим, тобто слова пісні можуть вбивати, якщо їх вимовити вголос або навіть про себе. Коли Карл дізнається цю інформацію і розучує текст пісні, то навколо нього починають помирати неприємні йому люди.

Паланік писав книгу з думкою про помсту людині, яка вбила його батька.

З Мінго письменник знайомий вже деякий час. Режисер ставив короткометражний фільм Romance за оповіданням Паланіка зі збірки Make Something Up: Stories You Can not Unread. Книга буде опублікована 7 квітня. У ній можна буде знайти історію Тайлера Дардена, свого роду приквел «Бійцівського клубу».

«Ми з Чаком друзі, тому робота з ним - продовження нашої дружби, - каже Енді Мінго. - У нього дуже чітке розуміння, як написаний твір відрізняється від екранізації, яке, як я розумію, він знайшов після виходу "Бійцівського клубу". Коли я писав сценарій Romance, Чак підтримував мене своїми листами, відповідаючи на всі мої запитання. Я купив права на екранізацію за долар і пляшку вина. Вино взагалі грає дуже велику роль в нашій дружбі».

Джош Лік продюсує «Колискову», зйомки якої заплановані на 2016 рік. Зйомки пройдуть в Портленді і на сході штату Орегон, якщо тамтешня влада піде кінематографістам назустріч. В іншому випадку Орегон замінять на Луїзіану.

53-річний Чак Паланік, гомосексуальність якого стала відомою у 2000-х, живе з чоловіком більше 20-ти років.  

Джерело: www.kinopoisk.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти