971

В Українському католицькому університеті виправдалися, що не тримають у штаті "відкритого гея"


Про це повідомляє гомофобний рух “Любов проти гомосексуалізму”, який проводив розслідування з приводу того, чи працює в УКУ викладачем "відкритий гей". У відповідь на запит “Любові проти гомосексуалізму”, виконуючий обов’язки ректора УКУ Мирослав Сеник написав, що Володимир Б., проти якого почалися гомофобні гоніння, “ніколи не перебував і не перебуває в штаті УКУ”.

В Українському католицькому університеті виправдалися, що не тримають у штаті "відкритого гея"

Львівська історія розпочалася 11 березня, коли у соціальній мережі Фейсбук студентка УКУ Христина Кутнів написала: “Цікаво, як така людина може щось проводити в УКУ” і опублікувала матеріал “Радіо Свободи” в якому йшлося про гомосексуальну орієнтацію Володимира Б. Вже за кілька днів Кутнів стерла свій допис у соціальній мережі зі словами: “З огляду на добро університету, який є дорогим для мене видаляю свій пост. Свій поступок коментувати не буду”.

Але дану інформацію миттю підхопив гомофобний рух “Любов проти гомосексуалізму”, які опублікували на своїй сторінці матеріал присвячений Володимиру Б. Згодом гомофобні активісти написали запит в Український католицький університет з проханням дати роз’яснення, чому “відкритий гей” викладає у їх навчальному закладі.

Виконуючий обов’язки ректора Українського католицького університету Мирослав Сеник написав відповідь, в якій повідомив, що Володимир Б. “ніколи не перебував і не перебуває в штаті УКУ, не мав та не має обов’язків у рамках навчально-виховного процесу в УКУ”, а лише проводив разовий майстер-клас.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти