309

Оштрафована на 50 тисяч рублів за “гей-пропаганду” Олена Клімова виграла апеляцію


Російська журналістка Олена Клімова, яка заснувала проект “Діти-404”, який має на меті допомогти гей-підліткам, виграла суд, який скасував рішення щодо неї і відправив справу на новий розгляд.

Оштрафована на 50 тисяч рублів за “гей-пропаганду” Олена Клімова виграла апеляцію

Про це Клімова повідомила у соціальній мережі.

“У результаті суддя Дзержинського районного суду Нижнього Тагілу Монахова взяла до уваги саме численні порушення процесуальних вимог до розгляду справи, встановлені КпАП РФ. За її рішенням справа повертається у мировий суд на розгляд іншому мировому судді”, - написала Клімова, яку у січні оштрафували на 50 тисяч рублів за пропаганду “нетрадиційних” сексуальних відносин серед неповнолітніх.

Клімова є модераторкою мережевої ЛГБТ-групи взаємодопомоги “Діти-404”.

“6 квітня 2015 року в Жовтневому районному суді Санкт-Петербургу має розглядатися позовна заява про визнання інформації, розміщеної у групі «Діти-404. ЛГБТ-підлітки» ВКонтакте, забороненою на території Росії. Орієнтуватися суд збирається на оскаржену нами постанову судді Л. І. Педан. Так що законних підстав для блокування групи ВКонтакте, як я вважаю, поки не існує”, - оптимістично додала Клімова.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти