274

Джоан Роулінг пояснила сексуальну орієнтацію Дамблдора


Письменниця пояснила, що гомосексуальність чарівника ніяк не виділяє його серед інших людей.

Джоан Роулінг пояснила сексуальну орієнтацію Дамблдора

Британська письменниця Джоан Роулін, яка придумала пригоди Гаррі Поттера, прокоментував в Twitter сексуальну орієнтацію персонажа поттеріани Альбуса Дамблдора. Вона написала, що гомосексуальність вигаданого героя ніяк не виділяє його серед інших людей.

Твіт Роулінг став відповіддю на публікацію однієї з прихильниць. Анна Косович запитала в Twitter: "Я б хотіла дізнатися, чому ви сказали, що Дамблдор - гей, адже я, наприклад, не змогла його таким побачити". На що письменниця відповіла: "Можливо, тому що геї виглядають, як ... люди?" Пізніше дівчина видалила свій твіт.

Професор Альбус Дамблдор є директором школи Хогвартс в романах Роулінг. Про його життя до подій книжкової серії практично не згадувалося, крім того, письменниця жодного разу не розповідала про його сім'ю і захоплення жінками, з чого багато фанатів стали висловлювати припущення про його гомосексуальність.

Нагадаємо, що вперше письменниця оголосила Дамблдора геєм в 2007 році.

Джерело: ua.korrespondent.net

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти