378

У Канаді зв'язали светр з волосся представників ЛГБТ


Канадський центр гендерного та сексуального різноманіття (CCGSD) став автором унікального светру, зробленого з волосся людей гомосексуальної орієнтації.

У Канаді зв'язали светр з волосся представників ЛГБТ

Ідея створити светр з волосся геїв і лесбійок народилася після того, як один з авторів проекту, що отримав назву #TheGaySweater, вирішив висловити невдоволення поширеним використанням фрази "Це так по-гейськи" (that's so gay). Творці светру сподіваються, що тепер фраза, яка виражає зневажливе ставлення до людей гомосексуальної орієнтації, буде асоціюватися виключно з їх дизайнерським творінням ручної роботи:

«Ідея створити цей светр народилася з бажання навчити людей правильно використовувати слово гей, - каже директор Канадського центру сексуального та гендерного різноманіття, - Тепер є 100-відсоткова «гейська» річ - цей светр ручної роботи, який зроблений з волосся представників ЛГБТ-спільноти».

Светр був створений з волосся більше 1000 геїв і лесбійок, повідомляє Huffington Post. Ініціативу підтримали тисячі представників гомосексуальної орієнтації в Twitter, публікуючи знімки оригінального светру з хештегом #TheGaySweater. 

Джерело: www.huffingtonpost.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти