261

Депутат Гончаренко прокоментував зв’язок між “рускім міром” і гомосексуальністю


Днями в Одесі на одному з будинків напроти облради був вивішений банер “Їдемо в Європопу”. На ньому зображені президент Порошенко, нардепи Гончаренко і Ляшко.

Депутат Гончаренко прокоментував зв’язок між “рускім міром” і гомосексуальністю

Народний депутат від пропрезидентського блоку прокоментував у Фейсбуці банер, на якому був зображений майже голяка.

“При всій моїй повазі до символізму я не можу високо оцінити даний жест і зовсім не тому, що я є об'єктом висміювання. Аж надто казенне виконання, як для вуличної арт-групи. Величезний видрукуваний у друкарні банер, як носій, своєю вартістю в рази перевищує художню вартість зображення”, - написав депутат і син колишнього глави Антимонопольного комітету Олексія Костусєва.

Відкоментував Олексій Гончаренко і нездоровий інтерес авторів плакату до ЛГБТ: “Інтерес "руского міру" і його пропаганди до теми гомосексуалізму потребує пояснення психологів з підключенням фрейдистського матеріалу”.

З середини двотисячних і до подій Євромайдану Олексій Гончаренко був членом Партії регіонів. У 2012 році проти Гончаренка конкуренти влаштовували фейковий "гей-парад".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти