183

Один з районів Токіо узаконив видачу сертифікатів для одностатевих пар


Члени асамблеї району Сібуя схвалили постанову, яка дозволяє видавати спеціальні сертифікати одностатевим парам.

Один з районів Токіо узаконив видачу сертифікатів для одностатевих пар

Зміни набрали чинності вчора, хоча може пройти кілька місяців, поки свідоцтва почнуть видавати. У той час як провідна Ліберально-демократична партія виступає проти зміни, підтримку вони отримали серед опозиції та інших партій.

Сертифікати не надаватимуть жодних юридичних прав, таких, як успадкування чи привілегій для сім'ї, але є надія, що символічний рух стане каталізатором змін по всій Японії. Інші райони Токіо починають розглядати ймовірність аналогічих кроків.

Сертифікати будуть сприяти вирішенню деяких аспектів дискримінації, таких як надання житла, товарів і послуг. Сертифікати змушуватимуть підприємства бути "максимально уважними" до одностатевих пар. Якщо компанії будуть неодноразово дискримінувати зареєстрованих партнерів, місцеві органи влади будуть перевіряти діяльність таких установ. Введення сертифікатів також зачепить місцеві школи, в яких рекомендується підняти питання про повагу до одностатевих відносин. Сертифікати будуть видаватися парам, які живуть в Сібуя, у віці від 20 років, і нададуть необхідну нотаріально завірену документацію.

Законодавство Японії визначає шлюб як “союз на основі взаємної згоди представників різних статей”.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти