170

Чоловік Слави з “НеАнгели” не бачить в геях нічого поганого


Пластичний і естетичний хірург Едгар Камінський став гостем онлайн-конференції на tochka.net. Одне з запитань, яке йому задали стосувалось його ставлення до сексуальних меншин. Раніше його дружина Слава в одному з інтерв’ю зізналась, що спочатку думала, що він гей.

Чоловік Слави з “НеАнгели” не бачить в геях нічого поганого

Один з учасників онлайн-конференції запитав у Едгара про те, як він ставиться до геїв і коли в Україні будуть одностатеві шлюби.

“Мені нема з ким обговорювати ці питання. Я називаю таких людей не геями, а людьми нетрадиційної орієнтації. Мені якось все одно. У мене немає відрази до цих людей (як, можливо, у багатьох), у мене багато знайомих нетрадиційної орієнтації, вони цього не приховують, ми нормально спілкуємося. Я вважаю, що головне, коли людина щира і вона цього не приховує. Йому подобається людина своєї статі, він його любить - значить так, нічого в цьому поганого немає. А щодо шлюбів - це точно не до мене питання”, - відповів чоловік Слави з гурту “НеАнгели”.

Раніше Слава з "НеАнгели" зізналася, що чоловік спершу не хотів з нею йти на побачення, що змусило її задати пряме запитання: “Ти що гей?”. Це запитання переламало хід подій у їх стосунках і в той же вечір Едгар запросив Славу на побачення і “з тих пір ми з ним не розлучаємося”.

Джерело: e-motion.tochka.net

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти