172

В Арканзасі не прийняли закон про релігійні свободи


Губернатор американського штату Арканзас Аса Хатчінсон відправила законопроект про релігійні свободи, що викликав критику з боку захисників прав ЛГБТ-спільноти, на доопрацювання.

В Арканзасі не прийняли закон про релігійні свободи

Йдеться про документ, який в числі іншого дозволяє компаніям відмовляти в наданні послуг гомосексуалам, якщо це суперечить їхнім релігійним переконанням, повідомляє BBC.

Прихильники введення закону стверджують, що він націлений на захист релігії, а не на обмеження прав меншин. Губернатор штату попросила законодавців дотримати баланс між релігійною свободою і толерантністю.

Раніше, голова корпорації Apple Тім Кук (№25 у рейтингу найвпливовіших людей світу за версією Forbes) написав колонку в газету The Washington Post, в якій попередив про небезпеку прийняття в США законів про «релігійні свободи», назвавши їх дискримінаційними.

У своїй колонці Тім Кук також нагадує, що він був хрещений в баптистській церкві, і віра завжди була «важливою частиною» його життя. «Мене ніколи не вчили і я не вірю, що релігія може використовуватися як виправдання дискримінації», - підкреслює глава Apple. Він також зазначає, що дискримінації «нелегко протистояти», і іноді «вона захована в закони, які покликані її захищати».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти