134

Gap і Levi's виступили проти законопроектів, які дискримінують ЛГБТ


Днями глава компанії Apple Тім Кук написав колонку для The Washington Post, де розкритикував представлені на розгляд в декількох штатах США законопроекти, які заохочують дискримінацію за орієнтацією. Тепер до обговорення ситуації приєдналися марки одягу Gap і Levi's. CEO Gap Арт Пек і президент і CEO Levi's Чіп Берг випустили спільну заяву, яка засуджує законопроект, який повинен вступити в силу в штаті Індіана (згідно з ним, підприємці можуть відмовляти клієнтові в наданні послуг, якщо це суперечить їхнім релігійним переконанням), і аналогічні закони .

Gap і Levi's виступили проти законопроектів, які дискримінують ЛГБТ

Пек і Берг заявили, що їхні компанії довгий час виступали за рівні права і можливості для всіх і проти дискримінації за ознаками раси, статі та сексуальної орієнтації.

«У той час як Індіана, Арканзас і інші штати США приймають і виносять на розгляд закони, які заохочують дискримінацію, ми закликаємо законодавчі органи цих штатів виступити за рівноправність, скасувати ці закони і голосувати проти них, - свідчить заява. - Ці закони і законопроекти, які дозволяють підприємцям не надавати клієнтам послуги через їх орієнтацію, заважають розвитку ідей рівноправності і насаджують культуру нетерпимості».

Голови компаній також відзначили, що дані закони «поза всяким сумнівом, заважають розвитку бізнесу, але, що ще більш важливо, вони є в корені неправильними».

В Арканзасі не прийняли закон про релігійні свободи.

Джерело: gigamir.net

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти