120

У США закрилася піцерія, яка відмовилася обслуговувати гей-весілля


В американському штаті Індіана закрився заклад Memories Pizza, який раніше відмовився обслуговувати гей-весілля. Про це в четвер, 2 квітня, повідомляє Time.

У США закрилася піцерія, яка відмовилася обслуговувати гей-весілля

«Я не знаю, відкриємося ми знову, чи можемо ми, чи буде безпечно знову відкритися. По правді кажучи, ми ховаємося, залишаємося вдома», - розповіла співвласниця Memories Pizza Крістал О'Коннор.

Напередодні, 1 квітня, стало відомо, що Memories Pizza відмовилася обслуговувати гей-весілля. Тоді О'Коннор заявила про право її сім'ї на захист своїх ідеалів, зазначивши при цьому, що представники ЛГБТ-спільноти та будь-яких релігій і раніше можуть прийти в піцерію і повечеряти.

Після цього родину О'Коннор різко розкритикували в соціальних мережах. В інтернеті був зареєстрований сайт www.memoriespizza.com. Напис на єдиній сторінці сайту говорить: «Не дискримінуй. (Це неприємно)».

У той же час, ті хто підтримують власників Memories Pizza оголосили кампанію зі збору грошей, щоб компенсувати їх фінансові втрати. На момент написання замітки організатори кампанії зібрали 166,604 тисячі доларів з 175 необхідних. За 19 годин гроші на підтримку О'Коннор пожертвували близько шести тисяч чоловік.

Нещодавно в Індіані був прийнятий акт про відновлення релігійної свободи, що дозволяє підприємцям не обслуговувати клієнтів, якщо це ображає їх релігійні почуття. Можливість прийняття акту розглядається ще в 23 штатах США.

Глава компанії Apple Тім Кук розкритикував цей акт. Він заявив про небезпеку дискримінаційних законів, які приймаються для захисту «релігійних свобод», і закликав боротися з такими проектами. 

Джерело: tvrain.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти