287

У Києві відбудеться міжнародна конференція батьків, які підтримують ЛГБТ-дітей


24-25 квітня 2015 року у столиці України пройде міжнародна конференція батьків, які підтримують ЛГБТ-дітей: «Наші сім’ї: шлях розуміння, прийняття та підтримки».

У Києві відбудеться міжнародна конференція батьків, які підтримують ЛГБТ-дітей

Конференція «Наші сім’ї» має на меті зібрати батьків, які мають дітей ЛГБТ на пострадянському просторі для обговорення спільних проблем, обміну досвідом розвитку батьківського руху в пострадянському регіоні, пошук спільних інструментів, що допоможуть ЛГБТ-громаді інтегруватись в соціум та ролі батьків ЛГБТ-дітей в боротьбі за права ЛГБТ.

Учасники конференції візьмуть участь в обговоренні ситуації з правами ЛГБТ на регіональному просторі, ознайомляться з актуальними дослідженнями, що стосуються гомосексуальних родин та пройдуть коротке навчання з питань адвокації прав ЛГБТ через побудову мережі батьківських об’єднань.

Перша конференція «Наші сім’ї» буде складатись з двох компонентів:

  • 24 квітня 2015 року – аналіз ситуації з правами ЛГБТ в світі та на пострадянському просторі. Огляд руху батьківських ініціатив, як одного з компонентів адвокації прав ЛГБТ.
  • 25 квітня 2015 року – навчальний компонент для батьків, здійснення адвокації батьківськими ініціативами на регіональному рівні. Обмін досвідом між різними країнами та регіонами.

В конференції також візьмуть участь представники американської громадянської організації PFLAG, які поділяться досвідом побудови активного громадянського руху батьків та участі в національній адвокації прав ЛГБТ.

Детальна інформація про заходи конференції доступна за посиланням. Передбачено формат вільних слухачів за попередньої реєстрації.

Організатори запрошують журналістів та ЗМІ до співпраці, акредитації за лінком. У разі виникнення будь-яких питань ел. адреса: [email protected], тел.: 093 03 80 323

Конференція організовується Батьківською ініціативою «Терго» за сприяння ВБО "ТОЧКА ОПОРИ".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти