129

Суд розпорядився заблокувати групу «Діти-404»


Жовтневий районний суд Санкт-Петербурга виніс рішення про блокування групи «Діти-404» в соцмережі «ВКонтакте». Про це повідомила адміністратор спільноти Олена Климова.

Суд розпорядився заблокувати групу «Діти-404»

З вимогою заблокувати групу звернулася прокуратура Санкт-Петербурга. Рішення за позовом було винесено ще 25 березня, проте досі про нього не повідомлялося.

"Очевидно, скоро нас закриють на території РФ", - Олена Климова

  • Група «Діти-404» була створена навесні 2013 року для підтримки ЛГБТ-підлітків.
  • У жовтні 2013 зі скаргою на проект виступив депутат законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов, один з головних ініціаторів закону про заборону пропаганди "гомосексуалізму". У лютому 2014 суд відхилив претензії до проекту.
  • У листопаді ознаки "пропаганди гомосексуалізму" в групі «Діти-404» виявив Роскомнадзор. У січні суд в Нижньому Тагілі визнав Олену Климову винною в пропаганді нетрадиційних відносин і оштрафував її на 50 тисяч рублів. 25 березня районний суд скасував це рішення і направив справу на новий розгляд.

Джерело: Медуза

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти