124

Міністр гей порівняв Росію з Третім рейхом


Глава МЗС Латвії, відкритий гомосексуал Едгарс Рінкевич написав гнівний пост про Росію в Twitter.

Міністр гей порівняв Росію з Третім рейхом

У понеділок глава МЗС Латвії Рінкевич на своїй сторінці в Twitter написав наступне: "Чим більше я спостерігаю за сучасною Росією, тим більше приходжу до висновку, що вона закінчить як Німецький рейх після Першої та Другої світових воєн, і вже буде пізно".

Голова комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков в жорсткій формі відреагував на слова міністра закордонних справ Латвії Едгара Рінкевич, який порівняв Росію з Німецьким рейхом часів Першої та Другої світових воєн.

"Коли міністр закордонних справ Латвії дозволяє собі такого роду висловлювання, то він повинен розуміти, що можуть слідувати з нашого боку кроки, які завдадуть серйозного удару по інтересам Латвії - економічним, торговельним, якимось ще. Я не вважаю, що можна дозволяти базікати всяку нісенітницю зарубіжним політикам без наслідків для цих самих політиків з точки зору їх допуску на територію Російської Федерації як мінімум, і для їхніх держав", - заявив Пушков в ефірі радіостанції "Говорить Москва".

Окрім цього Рінкевич у понеділок, 6 квітня, Рінкевич у своєму Twitter заявив, що "Центр згоди" і Національне об'єднання, які готують заходи з обмеження секс-пропаганди по відношенню до дітей, "прагнуть не до вільної Латвії, а до тоталітарної країни, яку потім можна буде здати Кремлю ". Співпрацю даних партій з цього питання глава МЗС назвав "зляганням".

Прем'єр-міністр Латвії Лаймдота Страуюма розкритикувала висловлювання Рінкевича: "Особисто я це не схвалюю ні в якому вигляді. Не можу уявити собі, що наші партнери по коаліції (Національне об'єднання, - прим. Ред.) могли б йти в напрямку тоталітарної країни, і яке тому може бути обґрунтування". Вона запевнила, що вимагатиме від глави МЗС особистих пояснень, а також розгляне це питання на засіданні правління "Єдності".

"У Twitter не можна писати все, що спадає на думку", - підкреслила Страуюма.

Джерело: www.newsru.com rus.delfi.lv

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти