64

Гомофобних паліїв «Жовтня» чекає жорсткіша стаття


Столична прокуратура перекваліфікувала кримінальне провадження щодо підпалу кінотеатру «Жовтень» зі статті 292 КК України «Хуліганство» на статтю 194 частина 2 КК України «Знищення майна шляхом підпалу».

Гомофобних паліїв «Жовтня» чекає жорсткіша стаття

«Мені стало відомо, що столичною прокуратурою відкрито провадження за статтею 194 частина 2 Кримінального кодексу України і передано до Подільської міліції. Це дуже добрий знак. Нехай там розслідують, хто розлив бензин, і хто замовив злочин», -  повідомила директор ТОВ «Кіноман» Людмила Горделадзе, передає Укрінформ.

За її словами, слідчий відділ Подільського РУ ГУ МВС в Києві веде кримінальне провадження проти Подільського РУ ГУ ДСНС у Києві та співробітників столичного кінотеатру «Жовтень» через пожежу восени минулого року.

«Ведеться кримінальне провадження щодо недбалості невстановлених службових осіб ТОВ «Кіноман» і ДСНС за статтею 367 КК України – «службова недбалість», - додала Горделадзе.

Вона також зазначила, що досі правоохоронці стверджували, що у ході досудового розслідування виявили факти, які свідчать про навмисний характер дій підозрюваних в активації димових шашок в кінозалі кінотеатру «Жовтень» під час показу кінофільму «Літні ночі», що де-факто призвело до пожежі. Але доказів причетності підозрюваних до пожежі не знайшли.

Нагадаємо, пожежа у столичному кінотеатрі «Жовтень» виникла 29 жовтня минулого року. Тоді очевидці повідомили, що під час сеансу хтось навмисне кинув димову шашку.

Вже 1 листопада міліція затримала двох молодих людей. Вони стверджували, що своєю витівкою нібито хотіли продемонструвати негативне ставлення до фільмів ЛГБТ-тематики. Згодом прокуратура перекваліфікувала кримінальне провадження зі «знищення майна» на «хуліганство».

Нагадаємо, що радник Авакова назвав гомофобію мотивом підпалу «Жовтня» і закликав до сексуальної терпимості.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти