347

На Теремках четверо невідомих побили 19-річного бісексуала


Повнолітній студент одного з київських вишів, який у цілях безпеки побажав залишитись неназваним, прийшов на побачення на Теремках і був побитий невідомими хлопцями, які зняли знущання над ним на відео.

На Теремках четверо невідомих побили 19-річного бісексуала

Надзвичайна ситуація трапилась минулих вихідних. 19-річний хлопець приїхав на гей-побачення, з хлопцем, з яким познайомився на cайті BlueSystem.

Постраждалого зустрів 23-річний хлопець, якого він ніколи не бачив і портрет якого не співпадав з тим фото, яке він отримав електронною поштою. Але це не відлякало студента і на пропозицію провести вечір в більш комфортних умовах, він погодився. Після цього хлопці пішли, але, як виявилось, не на квартиру, а в ліс на території урочища Теремки. Там на постраждалого накинулись ще троє і почали його бити, допитувати, ображати словесно і знімати це на камеру.

Цікаво, що зловмисники не говорили, що вони представляють якесь радикальне угруповання, але сказали, що приїхали з Оболоні. Знущання тривало близько години, після чого повнолітнього бісексуала відпустили. Зловмисники звинувачували постраждалого у педофілії, хоча під час попередньої переписки, ті, хто робив “педофільну пастку”, не називали віку хлопця, з яким мав зустрітись 19-річний студент.

Після того як зловмисники відпустили жертву, його на виході з урочища побачили працівники СТО, які викликали швидку і міліцію. Працівники міліції запитували у студента, чи прийшов він на побачення з неповнолітнім, чи приніс з собою алкоголь, чи вживав він алкогольні/наркотичні засоби.

В лікарні у хлопця знайшли струс мозку, забій м'яких тканин черепа і внизу живота.

Працівники СТО повідомили постраждалому, що це непоодинокий випадок в цій місцевості і жертвами нападів за останній час ставали від 3 до 5 хлопців.

19-річний студент повідомив Національному ЛГБТ-порталу України, що писатиме заяву у міліцію.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти