217

Автор фільму про спільноту ЛГБТ-підлітків зніме документалку про режисера Сенцова


Колеги заарештованого в Росії українського режисера Олега Сенцова оголосили збір коштів на фільм про нього.

Автор фільму про спільноту ЛГБТ-підлітків зніме документалку про режисера Сенцова

Як зазначено на краудфандінговій платформі Indiegogo, бюджет фільму становить 12 500 євро. Збір коштів триватиме ще 43 дні, на даний момент пожертвувано 450 євро.

Документальний фільм «Звільнити Олега Сенцова» розслідує обставини справи проти арештованого ФСБ в травні минулого року кінорежисера. "Наш фільм не тільки і не стільки намагається вивчити ситуацію навколо цього дивного політичного процесу, скільки показати, як безглуздо і страшно виглядає сьогодні кафкіанська історія про протистояння людини і бездушної державної машини, під колеса якої він потрапив, схоже, випадково", - зазначає творча група стрічки.

Провідним автором фільму є російський кінорежисер Аскольд Куров («Зима, йди!», «Ленінленд», «Діти-404»). Співавтор фільму - український кінорежисер Андрій Литвиненко, один з учасників альманаху «Євромайдан. Чорновий монтаж».

Нагадаємо, 2 квітня ФСБ завершила розслідування кримінальної справи про підготовку серії терактів в Криму напередодні святкування Дня Перемоги в травні минулого року, одним з фігурантів якого є відомий український режисер Олег Сенцов.

Олег Сенцов був затриманий в Криму співробітниками ФСБ Росії в травні 2014 року. З тих пір він перебуває під вартою. Його звинувачують у підготовці терактів у Сімферополі, Ялті та Севастополі з метою дестабілізації політичної ситуації на півострові. Адвокат Сенцова заявляв, що в кримському СІЗО його катували.

Режисер провину не визнає.

Нагадаємо, що режисерів Аскольда Курова і Павла Лопарєва викликали в прокуратуру з приводу фільму про спільноту ЛГБТ-підлітків «Діти 404».

Джерело: culture.lb.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти