160

Травесті-діва Монро відвідала Ватикан і побувала на виступі Папи Римського


Українська травесті-діва Монро розповіла про свої римські пригоди у блозі, який вона пише для “Таблоїд”.

Травесті-діва Монро відвідала Ватикан і побувала на виступі Папи Римського

“Швидше за все, я б розлучилася з Римом на мінорній ноті, але випадкова аудієнція (красиво звучить, правда?) з самим Папою Римським залишила неймовірно світлі і піднесені спогади, змусивши замислитися про прийняття всіх жителів планети Земля, незалежно від кольору шкіри, національності та статевої приналежності”, - написала Монро, якій вдалося “чарівним чином” роздобути квиток на виступ Папи Римського, на який зазвичай записуються за місяць.

“На щастя, нам вдалося зайняти місце в третьому ряду, звідки відкривався прекрасний вид на подіум, з якого мовить Його Папська Величність, і безпосередньо на площу, до десятої ранку вже повністю забиту паломниками і туристами”, - продовжила Монро.

Монро була в захваті від Папи Римського і описала цікавий епізод того, як Папа Римський веде боротьбу зі стереотипами: “Посмішка не сходила з його обличчя. Відчуття нереальні: всі верещать, кричать і тягнуть руки в надії, що Папа доторкнеться і відпустить всі гріхи. На моїх очах папамобіль раптово зупинився біля одного чорношкірого чоловіка, який разом з дружиною і трьома дітьми, зайнявши найвигідніші місця, явно ночуючи під воротами площі, простягнув Папі малюка. Той, у свою чергу, цілує дитину в тім'я, а фотографи безперервно знімають цей процес, щоб продемонструвати всьому світові, що католицька віра не має кольору шкіри, національності та статевої приналежності. Але, як виявилося пізніше, дитині пощастило два рази, оскільки після закінчення меси, Папа знову підійшов до нашого краю сектора і знову поцілував його. Я думала, батьків ухопить грець від такої радості”.

Травесті-діва вважає, що католицька церква на правильному шляху: “Все, що відбувається стало для мене доказом того, що католицька церква йде в ногу з часом, виправляючи репутацію, підірвану педофільськими скандалами і середньовічними справами, толерантно висловлюючись стосовно секс-меншин, хоча і засуджуючи гей-шлюби, а також усиновлення дітей одностатевими батьками. Буквально минулого місяця Папа вперше зустрівся з транссексуалом з Іспанії, який у себе на батьківщині піддався осуду і неприйняттю церкви, а в чистий четвер омив ноги ув'язненим у жіночій в'язниці Риму”.

Джерело: tabloid.pravda.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти