141

Обама закликав скасувати репаративную терапію для гомосексуалів та трансгендерів


Заборонити репаративну терапію для підлітків, орієнтація яких відрізняється від гетеросексуальної, закликав президент США. У Білому домі вказали, що ця практика може завдати шкоди.

Обама закликав скасувати репаративную терапію для гомосексуалів та трансгендерів

Президент США Барак Обама закликав скасувати психіатричні терапії для зміни сексуальної орієнтації підлітків з числа геїв, лесбійок і трансгендерів. У заяві Білого дому за підписом старшого радника Валері Джерретт зазначається, що звернення Обами є реакцією на петицію, яка закликає президента підтримати законодавство про заборону так званої репаративної терапії, поборниками якої є деякі консервативні організації та релігійні лікарі.

"Наукові факти з усією очевидністю підтверджують, що репаративна терапія, особливо, якщо її застосовувати до молодих людей, не спроможна ні в медичному, ні в етичному плані і може завдати значної шкоди, - йдеться в документі, оприлюдненому в середу, 8 квітня. - В рамках заходів по захисту американської молоді адміністрація США підтримує зусилля, спрямовані на заборону репаративної терапії для неповнолітніх".

Кампанія зі збору підписів на підтримку петиції до Барака Обами почалася в грудні після смерті 17-річної дівчини-трансгендера Ліли Елкорн. Вона покінчила з життям самогубством після того, як батьки примусили її до репаративної терапії, забрали зі школи і ізолювали в спробі змінити її гендерну самоідентифікацію. 27 грудня Алкорн написала передсмертну записку, виклала її в соціальній мережі і кинулася під вантажівку, повідомляє агентство Reuters. 

Джерело: www.dw.de

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти