228

Знамениті Pet Shop Boys підтримали гей-парад у Ризі


Співголова «Європрайд-2015» допускає, що учасників параду в Ризі чекає прохолодний прийом. Минулорічне опитування латвійської служби маркетингових досліджень SKDS показало, що кожен четвертий житель країни критично ставиться до гомосексуальності і лише 4 відсотки схвалюють рішення про проведення «Європрайду» в Латвії. Повідомляє "Голос Америки".

Знамениті Pet Shop Boys підтримали гей-парад у Ризі

Подібна недовіра відображає консервативну релігійну спадщину країни, яка включає як західний, так і східний варіанти християнства.

Щорічний фестиваль «Європрайд» прийде в середині червня в столицю Латвії - країну, яка прагне до встановлення більш тісних зв'язків із Заходом і разом з тим намагається подолати спадщину нетерпимості по відношенню до ЛГБТ-спільноти.

Співголова «Європрайду-2015» Каспарс Залітіс допускає, що учасників параду в Ризі чекає більш прохолодний прийом, ніж їм демонстрували в інших містах. Тим не менш, він очікує, що парад збере від двох до п'яти тисяч чоловік і, можливо, стане каталізатором змін.

«Чому б не створити історію і не зробити цього в Ризі, навіть якщо частина латвійського суспільства до цього не готова. Ніхто ще не був готовий до великих змін», - сказав він.

«Європрайд» пройде з 15 по 21 червня і включатиме лекції, виставки і кінофестиваль. Центральною подією стане парад, який пройде по вулицях Риги 20 червня. 

«Європрайд» у Ризі підтримав знаменитий музичний гурт Pet Shop Boys на своїй сторінці у Facebook.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти