199

Елтон Джон і Майкл Стайп закликають захистити трансгендерів в тюрмах


Відкриті геї Елтон Джон і фронтмен R.E.M. Майкл Стайп випустили спільну заяву, в якій закликали департамент з питань виконання покарань штату Джорджія надавати трансгендерним жінкам, які перебувають в чоловічих в'язницях штату, необхідні їм гормональні препарати і забезпечувати їх безпеку.

Елтон Джон і Майкл Стайп закликають захистити трансгендерів в тюрмах

Заява музикантів написана в світлі недавніх подій: Ешлі Даймонд подала позов проти штату Джорджія, який відмовився надавати їй необхідні гормональні препарати.

Днями її підтримало Міністерство юстиції США, представники якого назвали дії штату «жорстоким і несподіваним покаранням».

«Ми аплодуємо Міністерству юстиції США за те, що воно підтримує Ешлі Даймонд, і трансгендерну спільноту, яка продовжує наполягати, що відмова штату Джорджія надавати ув'язненим-трансгендерам необхідне їм гормональне лікування суперечить Конституції США», - свідчить заява музикантів. Елтон Джон і Майкл Стайп закликали штат Джорджія змінити існуючу в ньому систему виправних заходів і більше дбати про безпеку трансгендерів у в'язницях.

У своєму позові Ешлі Даймонд каже, що через те, що штат відмовився надавати їй необхідні гормональні препарати, які вона вживала, її тіло сильно постраждало. Вона також стверджує, що за три роки перебування у в'язниці її неодноразово ґвалтували і вона піддавалася приниженням. 

Джерело: gigamir.net

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти