119

Мілонов скаржиться в Роскомнадзор на ЛГБТ-смайли в iOS для айфонів


Компанія Apple повинна маркувати операційну систему iOS 8.3 значком «18+» і поширювати її тільки через спеціалізовані магазини для дорослих - до такого висновку прийшов петербурзький депутат Віталій Мілонов.

Мілонов скаржиться в Роскомнадзор на ЛГБТ-смайли в iOS для айфонів

«Відповідальні користувачі Інтернету повідомили мені, що в новій версії операційної системи для айфонів з'явилися смайли з зображенням одностатевих пар, - розповів депутат «Фонтанці». - Якщо iOS хоче залишитися в Росії, компанія Apple повинна випустити російський патч, як для Китаю, який робив би цю систему такою, яка не суперечить російському законодавству».

Віталій Мілонов підкреслив, що вже пише відповідний лист в Роскомнадзор з копією в прокуратуру, в якому просить звернути увагу на ЛГБТ-пропаганду, яка закралася в операційну систему для айфонів.

«Інакше будь-який неповнолітній громадянин, який користується айфоном, може стати приводом для серйозного позову до компанії Apple за російським законодавством», - говорить депутат.

Нагадаємо, компанія Apple оголосила про запуск серії LGBT-смайликів, в якій буде багато нових символів, включаючи символи з одностатевими парами, символи сімей з двома мамами і двома татами.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти