124

Франція хотіла надіслати до Ватикану посла-гея, їй відмовили - ЗМІ


Святий престол не затвердив запропоновану президентом Франсуа Олландом кандидатуру посла Франції у Ватикані Лорана Стефаніні, який відкрито заявляє про свою гомосексуальність.

Франція хотіла надіслати до Ватикану посла-гея, їй відмовили - ЗМІ

Про це повідомляє французька газета Liberation.

Стефаніні, в минулому керівник протокольної служби Єлисейського палацу, вже працював у посольстві Франції у Ватикані, де з 2001 по 2005 роки був заступником посла.

Дипломат є популярним у римських колах, добре обізнаний з таємницями католицької церкви. Крім того, його кандидатура отримала гарячу підтримку в церковному середовищі Франції.

Кандидатуру посла Франсуа Олланд запропонував ще на початку року, і, як зазначає газета, Ватикан тримав "важке благочестиве мовчання".

Як зазначається, сам Стефаніні в четвер стверджував, що його заява залишається в силі і він чекає на схвалення Ватикану.

Однак тоді ж стало відомо, що Ватикан не підтримує кандидатуру Стефаніні сааме через його відкриту гомосексуальність.

Відмова у призначенні посла-гея може значно нашкодити іміджу папи Франциска, який видавався більш толерантним стосовно гомосексуалів ніж його попередники і потягнути за собою звинувачення у гомофобії.

В той же час в італійських ЗМІ пишуть, що "курія розцінює таке призначення як провокацію з боку Олланда". 

Джерело: www.eurointegration.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти