134

Спікерка Ради Федерації Валентина Матвієнко заявила, що Росія має активно протистояти одностатевим шлюбам


Спікерка Ради Федерації Валентина Матвієнко заявила, що в ряді західних країн узаконені одностатеві шлюби і дозволено усиновлення ними дітей, Росія повинна активно протистояти цим тенденціям.

Спікерка Ради Федерації Валентина Матвієнко заявила, що Росія має активно протистояти одностатевим шлюбам

Росія буде активно протистояти західним тенденціям щодо легалізації одностатевих шлюбів та усиновлення ними дітей, заявила в понеділок спікерка Ради Федерації Валентина Матвієнко.

"У ряді західних країн узаконені одностатеві шлюби і дозволено усиновлення ними дітей, Росія повинна активно протистояти цим тенденціям", - завила вона, відкриваючи парламентські слухання, присвячені загальнонаціональній стратегії розвитку виховання в РФ.

За словами спікерки Ради Федерації, така ситуація в західних країнах свідчить про те, що зараз інститут сім'ї піддається "нелегким випробуванням" на міцність. Велике число розлучень, та не зжите таке явище, як соціальне сирітство.

Матвієнко відзначила значущість вивчення дітьми та юнацтвом історії. "Це тим більше актуально сьогодні, коли робиться стільки спроб спотворити минуле, принизити роль Росії в перемозі над фашизмом", - переконана вона.

Торкнувшись в своєму виступі проекту федерального закону про впровадження комплексу ГПО (програма фізкультурної підготовки в загальноосвітніх, професійних і спортивних організаціях в СРСР, основна в єдиній і підтримуваній державою системі патріотичного виховання молоді), який розробляється, спікерка Ради Федерації висловилася за те, щоб це повернення позитивного досвіду "не стало механічним повторенням, а творчо застосовувалося б до сучасних умов".

Матвієнко повідомила, що на основі стратегії розвитку виховання буде прийнятий комплексний план конкретних заходів щодо її реалізації та внесені необхідні зміни в державні програми і в нормативну базу.

За її словами, необхідно надати стратегії виховання національний статус. "Відповідальність за її реалізацію повинні нести не тільки державні структури, а й громадські об'єднання", - переконана Матвієнко.

Валентина Матвієнко є уродженкою українського міста Шепетівка. 

Джерело: ria.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти