150

Президентка Чилі підписила закон про цивільні союзи одностатевих пар


Президентка Чилі схвалила законопроект, який запровадить цивільні союзи для одностатевих пар.

Президентка Чилі підписила закон про цивільні союзи одностатевих пар

Законопроект пройшов законодавчий орган в січні, коли він був схвалений 86 законодавцями у палаті депутатів. Тільки 23 проголосували проти нього, і двоє утрималися.

Президентка Мішель Бачелет підписала цей закон вчора.

Виступаючи на церемонії підписання, президентка Бачелет сказала: "Закон про цивільне партнерство є підтвердженням боротьби за сексуальну різноманітність".

Представник Руху за гомосексуальну інтеграцію та свободу Роландо Хіменес сказав Washington Blade: "Сьогодні історичний день для сексуальної різноманітності".

"З сьогоднішнього дня держава захищає сімейну різноманітність і бере на себе відповідальність за історичні кривди, засновані на забобонах і табу, які ніколи не мали існувати", - сказав Хіменес.

Це лише перший крок в Чилі, яка підтримує заборону на одностатеві шлюби і усиновлення, і існує нерівний вік згоди.

Тим не менш, президент Бачелет в лютому відмовилась захищати заборону своєї країни на одностатеві шлюби в суді - це означає, що рівність є пріоритетом влади.

Новий законопроект дозволить парам, серед іншого, успадковувати майно одне одного, реалізувати спільну медичну страхівку і отримувати пенсію за свого партнера.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти