1603

Відкритий гей з серіалу "Інтерни" живе у Росії з казахським режисером


Американський актор Одін Байрон, виконавець однієї з ролей у серіалі "Інтерни", який живе у Росії, розповів The New York Times про те, що він відчував, коли у лютому публічно заявив про свою гомосексуальність. Ще раз прокоментував цю подію і його колега по знімальному майданчику Іван Охлобистін.

Відкритий гей з серіалу "Інтерни" живе у Росії з казахським режисером

"Перший тиждень вийшов дуже дивним. Було відчуття фізичної небезпеки, політичної небезпеки", - згадує Байрон. Відразу після камін-ауту йому рекомендували не говорити з кореспондентами бульварних видань і не їздити на метро, ​​пише Рейчел Донадіо. Байрон віддав перевагу на деякий час виїхати з Росії, але потім повернувся і зараз знову "живе в Москві зі своїм бойфрендом, казахським режисером".

"Всі були дуже доброзичливі. Колеги по роботі відразу ж мене підтримали. Все дійсно склалося чудово", - говорить, тим не менш, Байрон.

Американський актор продовжує зніматися в серіалі. Він грає "симпатичного американського інтерна" Філа Річардса, у якого за сюжетом "два батька гея".

"Я хотів використовувати своє становище, зірковий капітал, капітал слави, який я тут напрацював, - я хотів використати його на благі цілі, - сказав Байрон. - Особливо після висловлювань Вані. Мені хотілося це якось зрівноважити".

Мова йде про слова актора Івана Охлобистіна, теж зірки "Інтернів", що "геїв потрібно живцем спалювати в печах". В інтерв'ю The New York Times він дав зрозуміти, що досі шокований: "Його не обговорювали і не засуджували, але всі запитували себе: "Навіщо? Чому зараз?" Ми опинилися в ідіотському становищі. Поруч з нами працює содоміт, і потім він у цьому зізнається. Нам було б краще цього не знати".

Дружити з Байроном Охлобистін, за його словами, більше не може, але, оскільки обидва вони професіонали, зйомки чергового сезону будуть завершені. У нього знайшлося для Байрона і кілька добрих слів: "Він приємний, талановита людина, дуже добре знає російську". Свої слова про спалювання геїв в печах Охлобистін прокоментував так: "Як православний християнин я зобов'язаний мати певну думку про геїв. Для нас вони не люди, не homo sapiens, а ніби як інопланетяни". Втім, додав він, "ми ненавидимо гріх, а не грішника. Одін у повній безпеці, його життя буде комфортним, будь ласка, не хвилюйтеся".

Актор і художній керівник театру "Сатирикон" Костянтин Райкін, у якого Байрон навчався у Школі-студії МХАТ, сказав: "Коли він приїхав до нас, він не знав ні слова російською, а через півтора роки вже грав російською "Гамлета" . Для мене головне, що він хороша людина і чудовий актор. Думаю, він недооцінив проблемність цього питання в Росії. Якби він знав, яке в Росії до цього відношення, можливо, поводився б обережніше". 

Джерело: inopressa.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти