214

Від завтра в кіно новий фільм від продюсерів братів Альмодовар


У четвер, 16 квітня, в український прокат виходить чорна комедія «Дикі історії». Продюсером латиноамериканського кінохіта виступив відомий гей-режисер Педро Альмодовар і його рідний брат.

Від завтра в кіно новий фільм від продюсерів братів Альмодовар

«Дикі історії» - це шість короткометражних новел, об'єднаних темою помсти. Невдале паркування, подружня зрада або нахабний обгін на трасі - персонажі «Диких історій» не терплять образ. Слоган фільму: «У кожному з нас спить звір. Не буди його». Режисер картини - аргентинець Даміан Шифрон.

«Дикі історії» представляли Аргентину в шорт-листі претендентів на «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою. Фільм був показаний в основному конкурсі Каннського кінофестивалю, а в Іспанії отримав національну премію «Гойя» як кращий латиноамериканський фільм.

Продюсерами «Диких історій» стали Педро і Августин Альмодовар. Саме вони помітили Даміана Шифрона, відомого на батьківщині в першу чергу за телевізійними проектами. Роль в короткометражних епізодах виконали зірки аргентинського кіно - Рікардо Дарін («Таємниця в його очах»), Леонардо Сбарагліа («Червоні вогні») та інші.

«Дикі історії» виходять в український прокат 16 квітня. Покази - в Києві, Вінниці, Одесі, Тернополі, Ужгороді та Харкові.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти