124

Єгипетський суд дозволив депортувати з країни гей-іноземців


Суд у Єгипті вирішив заборонити в'їзд іноземцям гомосексуальної орієнтації або ж депортувати їх з країни.

Єгипетський суд дозволив депортувати з країни гей-іноземців

Дане рішення виніс адміністративний суд вчора. Ним розглядалась справа неназваного лівійського студента, який був депортований з Єгипту у 2008 році. Таке рішення прийняло місцеві органи правопорядку МВС.

Сподіваючись повернутись до Єгипту на навчання в Арабській академії, випускник подав апеляцію на рішення МВС, але суд у підсумку виніс рішення на користь міністерства, щоб "захистити суспільний інтерес та релігійні та соціальні цінності". 

Судове джерело, яке побажало залишитися невідомим, розповіло журналістам, що міністерство має право заборонити ЛГБТ для захисту суспільних інтересів, релігійних та соціальних цінностей.

У Єгипті чоловіків гомосексуалів звинувачують у "розпусті", тому що країна не має конкретного закону проти геїв. Кількість арештів геїв зросла в останні місяці, про це повідомляють місцеві ЛГБТ-активісти.

У березні сім трансгендерних осіб були заарештовані єгипетською поліцією, яка використовувала підроблені профілі знайомств, щоб заманити їх в нічний клуб.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти