252

Мер Рима запланував провести "масове весілля" гетеросексуальних і гомосексуальних пар


Мер Рима Ігнаціо Маріно вирішив провести масове укладання цивільних союзів геїв і гетеросексуалів, в той час як країна обговорює одностатеві союзи.

Мер Рима запланував провести "масове весілля" гетеросексуальних і гомосексуальних пар

Ліберальний мер планує провести весілля в мерії Рима 21 травня, за участю гей-пар і гетеросексуальних пар і їх сімей, які відвідують це свято. Рим дозволяє одностатевим парам вступати в місцеві цивільні союзи, незважаючи на національну заборону одностатевих шлюбів в країні. 

Масове весілля закоханих відбуватиметься в рамках проведення Веселкового тижня у Римі, який проводиться в пам'ять про підлітка, який загинув через гомофобні знущання. 

Європейський союз ставить держави-члени під тиск, щоб прийняти одностатеві шлюби і цивільні союзи. Прем'єр-міністр Маттео Ренці закликав чиновників просувати цивільні союзи по всій країні. Колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив торік, що він теж підтримує цивільні союзи.

У деяких регіонах Італії дозволяють цивільні союзи, але більшість цього не запроваджують, і є надія, що "день масового весілля" дасть потужний сигнал для заохочення інших регіонів, слідувати прикладу Рима.

Одностатеві шлюби були відхилені Верховним судом Італії в цьому році.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти