250

У Києві вбили журналіста Бузину, якого включали у рейтинг "гомофобних діячів"


У четвер на вулиці Дегтярівська в Києві був вбитий скандальний журналіст Олесь Бузина.

У Києві вбили журналіста Бузину, якого включали у рейтинг "гомофобних діячів"

Про це з посиланням на очевидців повідомила УП журналіст "Громадського" Христина Бондаренко. За її словами, Бузину застрелили чотирма пострілами. 

Бузина на початку березня зі скандалом звільнився з посади шеф-редактора газети "Сегодня", на якій він працював з січня. Він стверджував, що пішов з посади через цензуру, а його колеги - через неможливість знайти спільну мову з колективом.

Нагадаємо, що пан Бузина активно виступав проти спільноти ЛГБТ, неодноразово присвячуючи цій темі статті. 

"Я знаю, чому содомітам так хочеться пройтися переможним маршем по Хрещатику. Адже Київ - столиця Святої Русі, колиска східнослов'янської християнства. А православна церква не схвалює гомосексуалізм і не вважає його невинною європейської модою. Ми не можемо бути мавпами Європи. Європа, яка залишила свої церкви, сьогодні покривається мечетями - мусульмани нетерпимі до содомського гріха. Тому вони плодяться і розмножуються, згідно з Божими заповітами, а колишні християни, які відпали від Бога, вимирають. Я проти гей-параду в Києві. Його хоче ЄС. Але не ми. І наша думка має бути пріоритетною, раз вже ми платимо податки на утримання Київради та її комісії з гуманітарної політики", - писав Бузина під час проведення першого "КиївПрайду" у 2013 році.

У 2011 році Всеукраїнське об'єднання "Гей-Форум України" внесло Бузину у рейтинг "Гомофобний діяч року"

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти