128

Конкурент Клінтон відвідав би гей-весілля, якби його запросили


Кандидат в президенти США, республіканець Марко Рубіо сказав, що відвідав би весілля одностатевої пари, якби його запросили. Речник Гіларі Клінтон в свою чергу висловився про одностатеві шлюби, заявивши, що Клінтон виступає за те, щоб Верховний суд США визнав конституційним право на шлюб для ЛГБ.

Конкурент Клінтон відвідав би гей-весілля, якби його запросили

"Якщо є хтось, кого я люблю, у моєму житті, я не обов'язково мушу погоджуватися з їхніми рішеннями, щоб продовжувати любити їх і брати участь у важливих подіях", - розповів Марко Рубіо каналу Fusion TV.

"Я католик, а ця віра вчить, що, наприклад, розлучення - це неправильно. Якщо хтось розлучається, я не збираюся припиняти любити їх або виключати зі свого життя", - додав ймовірний кандидат в президенти від Республіканської партії.

Коли у Рубіо нещодавно запитали про одностатеві шлюби, він сказав: "Я, наприклад, не підтримав федеральну конституційну поправку, яка визначає шлюби, тому що я маю переконання, що держава вже визначила чітку дефініцію шлюбу в законах. І якщо люди відчувають необхідність у змінах, як показують опитування, вони можуть подавати петиції на рівні держави. Є дуже велика кількість американців, які вірять, що шлюб - це союз чоловіка і жінки, як це було тисячі років". 

В свою чергу один з речників Гіларі Клінтон Едріен Елрод розповів виданню Washington Blade, що Гіларі Клінтон бажає, аби право на шлюб для ЛГБ стало конституційним. 

Раніше Гіларі Клінтон у передвиборному ролику показала пару геїв і пару лесбійок. Після чого гей-пара запросила Клінтон на своє весілля.

Цікаво, що Гіларі Клінтон була в опозиції до одностатевих шлюбів під час передвиборної гонки 2008 року, але змінила свої погляди і публічно оголосила про підтримку рівності у 2013 році.

Верховний суд США засідатиме щодо одностатевих шлюбів 28 квітня.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти