363

Син Клінта Іствуда підтримує рух за одностатеві шлюби і каже, що геї - прекрасні


Скот Іствуд, який є сином легендарного актора Клінта Іствуда, розповів як він ставиться до своїх фанів, які не приховують гомосексуальності.

Син Клінта Іствуда підтримує рух за одностатеві шлюби і каже, що геї - прекрасні

Cкот Іствуд, який пішов стопами батька і став актором, відповів на запитання Dallas Voice, як він ставиться до фанів, які не приховують свою гомосексуальну орієнтацію. 

Він сказав: "Тепер я - ви привернули мою увагу! Я люблю це. Я не дискриміную ніяких фанів".

"Фани є фани, і геї є прекрасними", - додав Скот Іствуд.

Він також погодився з толерантною позицією його батька щодо одностатевих шлюбів. "Я підтримую одностатеві шлюби. Я думаю, що всі повинні мати можливість бути з ким вони хочуть бути. Мій батько точно так само вважає".

"Ми на цій планеті тільки протягом короткого періоду часу, і ми всі повинні бути просто такими добрими, як ми можемо до інших людей, тому що в житті все що ти реально отримуєш є результатом впливу на інших людей, в негативному ключі або позитивному", - сказав 29-річний Іствуд.

Коли в нього запитали, чи зіграв би він у римейку "Горбатої гори" Скот відповів: "В мені є трохи від ковбоя, я думаю".

"Для мене все це питання стосується впершу чергу сценарію і режисера. Я дуже орієнтований на режисера і матеріал, тому якщо це був би прекрасний сценарій і видатний режисер, то я погодився б", - додав син Клінта Іствуда. 

Скот Іствуд вперше з'явився на великому екрані у фільмі свого батька "Прапори наших батьків". 

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти